جستجوی پروژه در روناک

شما در حال مشاهده نسخه آزمایشی سامانه سرمایه گذاری جمعی روناک هستید
نسخه آزمایشی سامانه سرمایه گذاری جمعی روناک
طرح حمایتی
طرح حمایتی
83000000 تومان از 83000000 تومان جذب شده
100% سرمایه جذب شده
4 نفر
حامی
495 نفر
اشتراک گذاشته اند
2 نفر
دنبال کننده

مهلت سرمایه گذاری در این پروژه به پایان رسیده است

امتیاز این پروژه

تعداد حامیان 4 نفر

حوزه فعالیتکشاورزی

تاریخ شروع 1399/9/1

محل , کهگلویه و بویراحمد

وضعیتدر حال بررسی

1399/9/1 کشاورزی موسسه توسعه کسب وکار رویش کوثر

ایجاد تجربه موفق در آبزی‌پروری در روستایی که چنین تجربه‌ای تاکنون نداشته است، کاری سخت به نظر می‌رسد اما نه برای آقایان مرتضی فرجی و بهادر موسوی که کمر همت بسته‌اند تا طرح آبزی‌پروری خود در استخرهای مخصوص را به سرانجام برسانند. آقایان مرتضی فرجی و بهادر موسوی نیاز به حمایت دارند تا بتوانند با موفقیت از این مرحله عبور نمایند.

گالری تصاویر

ایده اصلی

تولید ماهی در شهرهایی که دارای آب و هوای معتدل هستند و در مرکز کشور قرار داشته و از دریاها و دریاچه ها فاصله زیادی دارند، می تواند سبب سلامتی جامعه و نیز تزریق گوشت ماهی به این مناطق باشد. به همین دلیل است که طرح پرورش ماهی در استخرها در چنین محلی می تواند بسیار پُرسود باشد

اندازه بازار

اندازه بازار چنین محصولی می‌تواند به میزان کل فروش ماهی در استان کهکلویه و بویر احمد باشد چرا که تامین این نوع ماهی برای اهالی این استان که دسترسی مستقیم به این محصول دریایی ندارند خالی از لطف نیست.

اندازه هدف

بازار هدف این طرح در شش ماه نخست، تامین 5000 هزار قطعه ماهی است که این عدددر شش ماهه دوم، به دو برابر رسیده و در انتهای سال دوم، این طرح می¬تواند با تولید سه برابر ماهی، نیاز محلی به چنین محصولی را برآورده سازد.

روش درآمد زایی

منبع اصلی درآمد این طرح، فروش ماهی به صورت زنده و یا تازه است و به همین دلیل، فروش کیلوگرم از ماهی شده، بر مبنای قیمت روز، روش درآمدزایی طرح است.

هزینه ها

هزینه های اصلی این طرح شامل موارد زیر خواهد بود: الف- خرید بچه ماهی: 280.000.000 ریال ب- ساخت استخر و تجهیزات: 550.000.000 ریال

اطلاع رسانی

اطلاع رسانی در این طرح از طریق سایت روناک اینوست انجام می گیرد. همچنین علاقمندان می توانند با پیگیری اخبار شبکه های اجتماعی روناک، اطلاعات و ویدئوهای بیشتری را ملاحظه نمایند.

مزیت رقابتی

ایجاد یک کسب‌وکار جدید در خانه که افراد خانوار بدون نیاز به دانش و تخصص چندان بالایی بتوانند رآن مشارکت نمایند سبب می-شود تا به عنوان یک مسیر درآمدی جدید برای خانوار روستایی محسوب شود. به همین دلیل در این طرح، هزینه های ایجاد محیط و نیز نیروی انسانی بسیار ناچیز است.

اطلاعات مالی

مبلغ نیاز به سرمایه : 83000000 تومان

میانگین هزینه های دوره : 60000000 تومان

میانگین درآمدهای دوره : 108000000 تومان

تصویر نام و نام خانواگی درصد سهامداری
مرتضی فرجی 50
بهادر موسوی 50