جستجوی پروژه در روناک

شما در حال مشاهده نسخه آزمایشی سامانه سرمایه گذاری جمعی روناک هستید
نسخه آزمایشی سامانه سرمایه گذاری جمعی روناک

شرایط استفاده از وب‌ سایت شامل ضوابط مربوط به حفاظت از حریم شخصی و توافقی میان “شما” به عنوان استفاده کننده از وب سایت، و "سرمایه گذاری روناک" به عنوان مالک این وب سایت است.

۱. کاربرد این توافق

این توافق نامه به اصول حاکم بر سطوح دسترسی و استفاده ما از اطلاعات شخصی شما اشاره دارد که از اولین استفاده از وب سایت توسط شما صدق می کند و الزام آور خواهد بود. اگر تمایلی ندارید در محدوده این توافق نامه فعالیت نمایید، لطفا همین حالا استفاده از این وب سایت را متوقف کنید.

۲. ارتباط با سایر توافقنامه ها

علاوه بر ضوابط مربوط به حریم شخصی، سایر توافقنامه های ما در این وب سایت اعم از "شرایط استفاده از خدمات" و "هشدار ریسک" می باشند نیز درمورد شما و سایر کاربران وب سایت اعمال می گردند. در زمان استفاده از وب سایت نیز ممکن است با چند توافق دیگر مواجه شده و موافقت خود را نسبت به مفاد آنها اعلام کنید یا مفاد توافقات پیشین تغییر کند یا اصلاح گردد. بهره مندی از امکانات سامانه تامین مالی جمعی سرمایه گذاری روناک مستلزم پذیرش اصلاحات مجموعه این توافق نامه ها و ضوابط حاکم بر روابط شما و پلتفرم سرمایه گذاری روناک است.

۳. جمع آوری اطلاعات شخصی شما

در زمان استفاده از این وب سایت، ممکن است از شما درخواست شود تا اطلاعات خاصی را نظیر اطلاعات فردی، جزییات برقراری تماس، اطلاعات مربوط به کسب و کار، اطلاعات مرتبط با حساب بانکی و یا سوابق تحصیلی و شغلی و مانند آن را وارد نمایید. این پلتفرم ممکن است اطلاعات دریافتی از سوی شما را توسط شخص ثالثی (اعم از حقیقی و حقوقی) تایید و تکمیل کند. ما به تمامی این اطلاعات – خواه تامین شده توسط شما و خواه تایید و تکمیل شده از سوی منابع دیگر باشد – " اطلاعات شخصی" گفته می شود.

برخی از اهداف اصلی سرمایه گذاری روناک از پردازش و ذخیره اطلاعات شخصی شما عبارتند از:

بررسی و ارزیابی ادعای کارآفرینان در حالت عادی و در شرایطی که درخواست کننده سرمایه هستند.

تایید هویت شخصی شما به منظور ایجاد حساب کاربری سرمایه گذار، استارتاپ یا منتور

اعمال کنترل های لازم به منظور جلوگیری از پول شویی (بررسی برخی از نقل و انتقالات پول از طریق سرمایه گذاری روناک).

پردازش پرداخت های صورت گرفته که مرتبط با خدمات سرمایه گذاری روناک است.

نظارت، بهبود و مدیریت اطلاعات وب سایت و سرویس های ارائه شده روی آن.

انجام برخی پژوهش ها و آنالیز های کلی.

ارائه اطلاعات در خصوص محصول و یا سرویس خاص.

ارتباط با مشتریان و اطمینان از رضایتمندی آنها و دیگر مشتریان و کمک به سرمایه گزاری روناک جهت ارایه خدمات.

۴. اطلاعات شخصی شما را افشای نمی شود.

هر کدام از اطلاعات شخصی شما که توسط سرمایه گذاری روناک و همکاران آن جمع آوری شده است، محرمانه باقی خواهد ماند و این اطلاعات با شخص ثالث دیگری به اشتراک گذاشته نخواهد شد جز در موارد زیر:

سرمایه گذاری روناک می‌تواند برخی اطلاعات را با ارائه دهندگان برخی خدمات در سرمایه گذاری روناک در میان بگذارد اما مسئولانه احتیاطات لازم را انجام بکار می‌گیرد و محرمانه بودن برخی از این اطلاعات را به ارائه‌دهندگان خدمات نیز اطلاع می‌دهد.

سرمایه گذاری روناک می تواند برخی قسمتهای اطلاعات شما را بر اساس الزامات قانونی یا قضایی با نهادهای قانونی ذی‌صلاح در میان بگذارد.

گاهی اوقات امکان دارد با اعلام قبلی سرمایه گذاری روناک برخی از اطلاعات شخصی شما حسب مورد با اشخاص دیگر به اشتراک گذاشته شود.

۵. تغییرات در مالکیت و کنترل

سرمایه گذاری روناک ممکن است در گذر زمان فعالیت تجاری خود را بسط و گسترش داده، کوچک سازی کند و یا بخواهد آن را به فروش رساند. و این به منزله ی انتقال مالکیت و تجارت قلمداد می گردد. در این حالت اطلاعات شخصی شما به شرکت جدید که با مالکیت جدید نیز می باشد منتقل خواهد شد.

۶. امنیت اطلاعات شخصی کاربران

سرمایه گذاری روناک تمامی تلاش خود را می کند تا گام های معقولی جهت حفاظت و امنیت اطلاعات شخصی شما بردارد. با این وجود امنیت اطلاعات بر خط شما را به صورت کامل تضمین نمی شود. از این روی هر گونه مسوولیتی در قبال افشای اطلاعات شما که ناشی از غفلت یا سو استفاده سرمایه گذاری روناک نباشد با شماست.

سرمایه گذاری روناک ممکن است بخواهد به برخی از اطلاعاتی که در سایت های دیگر نظیر لینکدین موجود می باشد دسترسی پیدا کند و این تنها زمانی تحقق می یابد که شما چنین اجازه ای به سرمایه گذاری روناک داده باشید. همچنین ما ممکن است عکس کاربری شما را از سایت های دیگری نظیر لینکدین به سرمایه گذاری روناک منتقل شود.

۷. استفاده از Cookies و فایل های Log

کوکی ها فایلهای کوچکی هستند که در حافظه طولانی مدت رایانه جای دارند و تنها برای وب سایت هایی که آنها را تولید کرده اند قابل دسترس است. ما به عنوان سرویس دهنده از کوکی های موجود در کامپیوتر کاربران استفاده می کنیم. سرمایه گذاری روناک نیز ممکن است در برخی موارد به این کوکی ها دسترسی پیدا کند. ما همچنین ممکن است برخی اطلاعات نظیر نوع سیستم عامل، آدرسIP ، نوع مرورگر را جمع آوری کند. این کارها برای افزایش کیفیت خدمات در پلتفرم صورت می گیرد.

شما می توانید شخصا گزینه فعال و یا غیر فعال کردن کوکی ها در مرورگر خود را مدیریت کنید. معمولا پیش فرض این گزینه به صورتی است که نصب این کوکی ها را مجاز میداند و در مواردی هم در اعلانات اطلاع رسانی می کند. لازم به ذکر است که شما میتوانید کوکی هایی که هم اکنون به صورت نصب شده روی رایانه تان موجود هستند را پاک نمایید. برای مشاهده جزییات بیشتر می توانید از گزینه HELP در منو مرورگر خود استفاده کنید. به هر حال این نکته مهم است که غیرفعال کردن یا پاک کردن کوکی ها می تواند شما را از دسترسی به امکانات و خدمات کامل مرتبط در وب سایت محروم نماید.

۸. ارتباط بین کاربر و سرمایه گذاری روناک

ممکن است سرمایه گذاری روناک در مواردی بر راه های ارتباطی کاربران با سرمایه گذاری روناک (شامل تماس های تلفنی یا سایر ارتباطات الکترونیکی)، نظارت دقیق داشته و یا ارتباط ها را ضبط کند از جمله این دلایل میتوان به منظور ارتقا کیفی ارائه خدمات، آموزش کارکنان و مسائل امنیتی اشاره کرد. در صورت برقراری ارتباط بوسیله ایمیل باید در نظر داشته باشید از آنجاییکه ایمیل ها کد گذاری نمی شوند همواره ممکن است در خطوط اینترنت بازبینی شوند. بعلاوه چون هویت فرستنده ایمیل نمی تواند به صورت مستقل از سوی سرمایه گذاری روناک تایید شود شما هرگز نباید اطلاعات شخصی، امنیتی و بانکی خود را از این طریق حتی با سرمایه گذاری روناک به اشتراک بگذارید.

۹. تغییرات اطلاعات شخصی

اگر دیدید برخی از اطلاعات مربوط به پروفایل شخصی شما در وب سایت سرمایه گذاری روناک به روز و دقیق نمی باشند، خواهشمندیم از طریق وب سایت به اصلاح آنها بپردازید. این مسوولیت کاربران است که از به روز بودن اطلاعاتی که در اختیار سایت قرار داده اند اطمینان حاصل کرده و در غیر این صورت ما را در جریان قرار دهند.

۱۰. ابزار خدماتی سرمایه گذاری روناک به کاربران

در میان خدمات سرمایه گذاری روناک ابزار ها (برنامه های نرم افزاری) وجود دارد که به کاربران اجازه می دهند پاسخ های خود را بررسی کرده و فرم ها را به بهترین وجه پرکنند. این ابزار ها برای مدیریت طرح کسب و کار و تامین مالی های مرتبط بوده و مبتنی بر وب هستند. این ابزار ها هیچ گونه اطلاعات پر اهمیت را درخواست نکرده و آنالیز نمی کنند. اگر شما سوالاتی در این خصوص دارید میتوانید از طریق ایمیل info@ronakinvest.com با ما مکاتبه کنید.

۱۱. اعمال اصلاحات و تغییرات

در مدت زمان استفاده شما از سرمایه گذاری روناک ممکن است گاهی تغییرات یا اصلاحاتی را در این وب‌سایت اعمال شود. بعد از اعمال این تغییرات، نسخه جدید روی وب‌سایت به روز خواهد شد و با استفاده شما از وب‌سایت بعد از آن زمان، این بدان معنی است که شما با آن تغییرات و اصلاحات موافقت نموده‌اید و این بدان معنی است که ضوابط و توافقات قبلی نیز تا جایی که با اصلاحات و توافقات جدید مغایرت ندارند؛ همچنان در مورد شما صادق است. در مواردی که این موارد با هم تداخل داشته باشند؛ قوانین جدیدتر مقدم خواهد بود.

۱۲. قانون منتخب یا حاکم

این مجموعه ضوابط می بایست بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران مورد ارزیابی و تفسیر قرارگیرد و قوانین ایران بر این مجموعه اصول حریم شخصی حاکم است. در صورتیکه شما بخواهید دعوی حقوقی یا شکایتی علیه سرمایه گذاری روناک اقامه نمایید یا سرمایه گذاری روناک بخواهد چنین کند دعوای مربوطه می بایست بر اساس قوانین ایران و در محاکم ایران مورد حل و فصل و رسیدگی قرارگیرد.

اگر شما کاربر گرامی هر گونه سوال یا پیشنهادی در خصوص این وب سایت داشتید خواهشمند است با ما از طریق آدرس info@ronakinvest.com مکاتبه کنید.