جستجوی پروژه در روناک

طرح حمایتی
طرح حمایتی
0 تومان از 450000000 تومان جذب شده
0% سرمایه جذب شده
0 نفر
حامی
77 نفر
اشتراک گذاشته اند
1 نفر
دنبال کننده

مهلت سرمایه گذاری در این پروژه به پایان رسیده است

امتیاز این پروژه

تعداد حامیان 0 نفر

زمان باقیمانده-61 روز باقیمانده

حوزه فعالیتصنعت و معدن

تاریخ شروع 1398/9/14

محلایران , تهران

وضعیتدر حال بررسی

1398/9/14 صنعت و معدن یاسر عبدی

ساخت نمونه دستگاه ایروپونیک برای تولید کلیه محصولات برگی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

ایده اصلی

ایروپونیک یا هواکشت روشی برای پرورش گیاهان در محفظه هوا است بدون اینکه از خاک یا بستر سنگدانه ای بهره گیرند.اساس کشاورزی آیروپونیک عبارت از پرورش گیاهان بحالت معلق یا آویزان در محیط‌های کاملاً یا نیمه مسدود می‌باشد. ریشه‌های آویزان و ساقه‌های زیرین گیاهان از طریق پاشیدن ذرات ریز غذایی محلول در آب مورد نیاز گیاهان، تغذیه می‌گردند.حضور اکسیژن در رایزوسفر (منطقه رشد ریشه‌ها) برای رشد گیاهی سالم ضروری است. از آنجا که سیستم آیروپونیک اقدام به آمیختن هوا با آب در قالب قطرات بسیار ریز می‌نماید، تقریباً هر گیاهی می‌تواند در محیط سرشار از اکسیژن، آب و موادغذایی رشد نماید.آیروپونیک می‌تواند انتقال بیماریهای گیاهی را محدود کند زیرا تماس گیاه به گیاه کاهش می‌یابد و هر پالس از پاشش محلول می‌تواند مجدداً استریل گردد، درحالیکه خاک، بسترهای دانه‌ای و سایر بسترهای کشت بیماری می‌تواند از طریق بستر رشد پخش شود و بسیاری از گیاهان را آلوده سازد.

اندازه بازار

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و شرایط آب کشور نیاز به بررسی و بکار گیری روش های مختلفی از سیستم های مکانیزه تولید محصولات گیاهی می باشد. بسته به نوع محصولات برگی در مناطق مختلف امکان بکار گیری این دستگاه در اکثر نقاط کشور می باشد

اندازه هدف

بازار هدف مناطقی است که با کمبود آب مواجه بوده و خاک شرایط مساعد برای رشد گیاهان برگی را ندارد.

روش درآمد زایی

فروش دستگاه - فروش محصولات تولیدی گیاهان برگی

هزینه ها

هزینه تجهیزات وقطعات ساخت دستگاه

اطلاع رسانی

RONAKINVEST.COM

مزیت رقابتی

بهای تمام شده کمتر از نمونه های خارجی

دستاوردها

مدیریت بهینه مصرف آب و افزایش تولید در مقیاس های کوچک با راندمان بالا

اطلاعات مالی

مبلغ نیاز به سرمایه : 450000000 تومان