جستجوی پروژه در روناک

استارت آپ
استارت آپ
0 تومان از 50000000 تومان جذب شده
0% سرمایه جذب شده
0 نفر
سرمایه گذار
64 نفر
اشتراک گذاشته اند
0 نفر
دنبال کننده

مهلت سرمایه گذاری در این پروژه به پایان رسیده است

امتیاز این پروژه

تعداد سرمایه گذاران 0 نفر

زمان باقیمانده-11 روز باقیمانده

حوزه فعالیتصنعت و معدن

تاریخ شروع 1398/9/14

محلایران , فارس

وضعیتدر حال بررسی

1398/9/14 صنعت و معدن حمیدرضا بیات

طراحی و ساخت جدیدترین مدل دستگاه‌ ماینری با عنوان (miner S9j) 14.5Th توسط شرکت Bitmain توسط شرکت آریا استحکام پرگاس مستقر در مجتمع دانش بنیان فارس

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

ایده اصلی

در ماه‌های اولیه معرفی بیت کوین، استخراج آن عمدتا با CPU یا همان پردازنده‌‌ها انجام می‌گرفت و کامپیوترهای خانگی معمولی هم می‌توانستند به استخراج سودآور بیت کوین بپردازند. اما با گسترش شبکه بیت کوین و ماینرهای آن، امروزه استخراج به‌صرفه بیت کوین فقط با تراشه‌های مخصوصی به نام‌ ای‌سیک (ASIC) امکان پذیر است. طراحی و ساخت جدیدترین مدل دستگاه‌ ماینری با عنوان (miner S9j) 14.5Th توسط شرکت Bitmain توسط شرکت آریا استحکام پرگاس مستقر در مجتمع دانش بنیان فارس تولید شده است. این دستگاه ارزهای دیجیتالی زیادی را با پشتیبانی از الگوریتم SHA-256 استخراج می‌کند. دستگاه miner S9j دارای سرعت حداکثری 14.5Th/s و میزان برق مصرفی 1350W می‌باشد. مقدار بیت کوینی که استخراج می کنید روزانه 0.0005، ماهانه 0.0165 و سالانه 0.1989 بیت کوین است.

اندازه بازار

دستگاه‌های استخراج ارز (ماینر) به تعداد محدود و در فواصل زمانی مختلف تولید می‌گردند

اندازه هدف

راه اندازی حداقل 5 فارم ماینینگ در استانهای مختلف، جهت ورود به بازار جذب سرمایه و حمایت سازمانها برای تولید دستگاه ها و بارگزاری آن در فارم ها می باشد.

روش درآمد زایی

استخراج بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال و تبدیل آن از طریق صرافی های کشورهایی مانند روسیه، هلند و کانادا به صورت کامل در گروه فنی تخصصی آریا استحکام موجود می‌باشد .

هزینه ها

تهیه مواد اولیه، برق مصرفی بالا، اینترنت و کیف پول بیت کوین ، خنک کننده، دستمزد نیروی انسانی و سود شرکت می باشد.

اطلاع رسانی

از طریق وبسایت www.ronakinvest.com صورت می گیرد.

مزیت رقابتی

مهندسی به کار رفته در این دستگاه باعث شده که دستگاه پر قدرت و پر بازده باشد و همچنین دمای دستگاه در هنگام کار پایین بماند. کیس دستگاه از محافظ آلومینیومی با کیفیت بهره می برد و دو فن که با کامپیوتر قابل کنترل هستند در دستگاه استفاده شده. برخلاف سایر ماینر ها، دستگاه ماینر s9j برای حفظ دمای پایین از ترکیبی از جریانات دمایی استفاده می کند تا بتواند در سطح مناسبی کارکرد داشته باشد.

دستاوردها

یکی از مهمترین مزیت های استخراج ارز در کشورمان راه فرار تحریم های آمریکا می باشد چون رد نقل و انتقالات مالی در این شبکه ارز دیجیتالی به سادگی میسر نیست و سود آوری بالایی دارد. با توجه به استقبال مردم به استخراج ارزدیجیتال و توسعه مزارع استخراج بیت کوین در سالهای اخیر پیش بینی می شود با راه اندازی فارم های ماینینگ با حمایت سازمانها و ارگانها بتوان تحریم های آمریکا را دور بزنیم.

نام شرکت : موسسه توسعه کسب و کار رویش کوثر

نوع شرکت : موسسه

تاریخ ثبت : 1398/09/03

محل : ایران , تهران

آدرس :ایران , تهران, خیابان جشنواره,کوچه هلیسایی ,کوچه قاسمی ,پلاک12

کد پستی : 1654996815

اطلاعات مالی

مبلغ نیاز به سرمایه : 50000000 تومان

میانگین هزینه ها در ماه : 0 تومان

پیش بینی هزینه ها در یک سال آینده : 0 تومان

میانگین درآمد در ماه : 0 تومان

پیش بینی درآمدها در یک سال آینده : 0 تومان