جستجوی پروژه در روناک

طرح حمایتی
طرح حمایتی
800000 تومان از 80000000 تومان جذب شده
1% سرمایه جذب شده
6 نفر
حامی
57 نفر
اشتراک گذاشته اند
1 نفر
دنبال کننده

مهلت سرمایه گذاری در این پروژه به پایان رسیده است

امتیاز این پروژه

تعداد حامیان 6 نفر

زمان باقیمانده-11 روز باقیمانده

حوزه فعالیتکشاورزی

تاریخ شروع 1398/9/14

محلایران , کهگلویه و بویراحمد

وضعیتدر حال بررسی

1398/9/14 کشاورزی حمیدرضا بیات

کاشت و نگهداری تعداد ۱۰۰۰ اصله درخت پائولونیا با همکاری جامعه هدف در استان کهگیلویه و بویر احمد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

گالری تصاویر

ایده اصلی

با توجه به اینکه بخش عمده ای از نیاز کشور به چوب از طریق واردات تامین می گردد شناسایی ظرفیت هایی که امکان تولید چوب از درختان صنعتی را فراهم می سازد ضروری ست.یکی از درختان صنعتی که با بررسی های علمی مورد توجه کارشناسان برای تولید چوب مورد توجه قرار گرفته است درخت پائولونیا می باشد. در شرایط عادی یک درخت پائولونیا پنج ساله ارتفاعی بیش از 15 متر دارد و حجم چوب قابل استفاده آن 3 تا 5 مترمکعب است و از سال پنجم مورد بهره برداری صنعتی قرار خواهدگرفت.هدف ما تولید چوب از طریق کشت یکی از سریع الرشد ترین درختان صنعتی می باشد.برگ و گل های این درخت برای دام سبک خوراک مناسبی است و همچنین می توان از آن به عنوان تقویت کننده خاک استفاده کرد.یک درخت هشت تا ده سال پائولونیا سالانه 1000 کیلوگرم برگ تازه و 28 کیلوگرم برگ خشک شده تولید می کند.

اندازه بازار

نیاز سالانه چوب کشور 12 میلیون متر مکعب است که بخش عمده ای از آن از طریق واردات تامین می گردد.

اندازه هدف

بازار هدف این محصول کارخانه های فرآوری چوب می باشد .صنعت کامپوزیت، مبلمان، اسکیت برد، صنعت کاغذسازی .عایق بندی، کربن فعال صنایع، مداد سیاه، داروسازی، کندوی زنبور عسل، جعبه های میوه و... از مصارف چوب پائولونیاست و هدف تولید حداقل ۱۰۰۰ مترمکعب چوب پس از 5 سال با مشارکت مردمی در استان کهکیلویه و بویر احمد می باشد.

روش درآمد زایی

درامد پیش بینی شده در این طرح از محل فروش چوب و استفاده از برگ درختان بعنوان خوراک دام می باشد.

هزینه ها

هزینه های پرورش درخت پالونیا شامل موارد زیر می باشد: تهیه زمین، آبیاری سالانه، نگهداری‌ ،خرید نهال، حمل نهال ها، هزینه های آماده سازی زمین، هزینه کاشتن نهال، خریدن لوازم آبیاری، خرید وسایل مورد نیاز باغبانی و خرید کود.

اطلاع رسانی

از طریق وبسایت www.ronakinvest.com صورت می گیرد.

مزیت رقابتی

دسترسی به نیروی انسانی و زمین با شرایط آب و هوایی مناسب جهت رشد درخت و امکان ایجاد درآمد برای تعداد زیادی از افراد روستایی با هزینه کم و درآمد مناسب را به همراه خواهد داشت.از طرفی با تولید چوب از خروج ارز از کشور با توجه به تولید داخل جلوگیری خواهد شد.

دستاوردها

توانمند سازی تعداد 50 نفر از روستائیان استان کهگیلویه و بویر احمد، ترویج فرهنگ درختکاری و کمک به کاهش واردات چوب و مشتقات آن.

نام شرکت : موسسه توسعه کسب و کار رویش کوثر

نوع شرکت : موسسه

تاریخ ثبت : 1382/09/03

محل : ایران , تهران

آدرس :ایران , تهران, خیابان جشنواره,کوچه هلیسایی ,کوچه قاسمی ,پلاک12

کد پستی : 1654996815

اطلاعات مالی

مبلغ نیاز به سرمایه : 80000000 تومان

شاخص های کلیدی عملکرد

تعداد کاربران/مشتریان : 50

تعداد پرسنل شرکت : 8

کل مبلغ فروش : 1300000000 تومان

نرخ بازگشت سرمایه : 77 درصد