جستجوی پروژه در روناک

طرح حمایتی
طرح حمایتی
0 تومان از 78000000 تومان جذب شده
0% سرمایه جذب شده
0 نفر
حامی
52 نفر
اشتراک گذاشته اند
0 نفر
دنبال کننده

مهلت سرمایه گذاری در این پروژه به پایان رسیده است

امتیاز این پروژه

تعداد حامیان 0 نفر

زمان باقیمانده-11 روز باقیمانده

حوزه فعالیتکشاورزی

تاریخ شروع 1398/9/14

محلایران , کهگلویه و بویراحمد

وضعیتدر حال بررسی

1398/9/14 کشاورزی یاسر عبدی

ایران با جمعیت 80 میلیون نفری، در تمامی بخشهای زندگی نیاز به فرآورده های چوبی دارد و مسلم است که با اندک سطحی که از منابع جنگلی داریم نمی توانیم تقاضای چوب کشور را تامین کنیم.نیاز سالانه چوب کشور 12 میلیون متر مکعب است که بخش عمده ای از آن از طریق واردات تامین می گردد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

ایده اصلی

درخت پائولونیا با ویژگی منحصر به فرد خود می تواند بخش بزرگی از نیاز چوبی کشور را تامین نماید. در شرایط عادی یک درخت پائولونیا پنج ساله ارتفاعی بیش از 15 متر دارد و حجم چوب قابل استفاده آن 3 تا 5 مترمکعب است و از سال پنجم مورد بهره برداری صنعتی قرار خواهدگرفت.هدف ما تولید چوب از طریق کشت یکی از سریع الرشد ترین درختان صنعتی می باشد.برگ و گل های این درخت برای گوسفندان خوراک مناسبی است و می توان از آن به عنوان تقویت کننده خاک استفاده کرد.یک درخت هشت تا ده سال پائولونیا سالانه 1000 کیلوگرم برگ تازه و 28 کیلوگرم برگ خشک شده تولید می کند.

اندازه بازار

نیاز سالانه چوب کشور 12 میلیون متر مکعب است که بخش عمده ای از آن از طریق واردات تامین می گردد.

اندازه هدف

بازار هدف این محصول کارخانه های فرآوری چوب می باشد .صنعت کامپوزیت، مبلمان، اسکیت برد، صنعت کاغذسازی .عایق بندی، کربن فعال صنایع، مداد سیاه، داروسازی، کندوی زنبور عسل، جعبه های میوه و... از مصارف چوب پائولونیاست و هدف تولید 1000مترمکعب چوب پس از 5 سال با مشارکت مردمی در استان کهکیلویه و بویر احمد می باشد.

روش درآمد زایی

درآمد پیش بینی شده در این طرح از محل فروش چوب و استفاده از برگ درختان بعنوان خوراک دام می باشد.

هزینه ها

هزینه های تولید چوب از درخت پالونیا شامل آیتمهای زیر می باشد: تهیه زمین، آبیاری سالانه، نگهداری‌ ،خرید نهال، حمل نهال ها، هزینه های آماده سازی زمین، هزینه کاشتن نهال، خریدن لوازم آبیاری، خرید وسایل مورد نیاز باغبانی و خرید کود.

اطلاع رسانی

www.Ronakinvest.com

مزیت رقابتی

دسترسی به نیروی انسانی و زمین با شرایط آب و هوایی مناسب جهت رشد درخت و امکان ایجاد درآمد برای تعداد زیادی از افراد روستایی با هزینه کم و درآمد مناسب را فراهم خواهد ساخت.از طرفی با تولید چوب از خروج ارز از کشور با توجه به تولید داخل جلوگیری خواهد شد.

دستاوردها

جلوگیری از خروج ارز-تولید محصول با هدف ایجاد پایداری خاک-افزایش درآمد خانوار با سرمایه گذاری مناسب-

نام شرکت : موسسه توسعه کسب و کار رویش کوثر

نوع شرکت : موسسه

تاریخ ثبت : 1398/09/04

محل : ایران , تهران

آدرس :ایران , EFRV

کد پستی : 1212121212

اطلاعات مالی

مبلغ نیاز به سرمایه : 78000000 تومان

میانگین هزینه ها در ماه : 50000 تومان

پیش بینی هزینه ها در یک سال آینده : 600000 تومان

میانگین درآمد در ماه : 120000 تومان

پیش بینی درآمدها در یک سال آینده : 1440000 تومان