جستجوی پروژه در روناک

طرح حمایتی
طرح حمایتی
0 تومان از 12532800 تومان جذب شده
0% سرمایه جذب شده
0 نفر
حامی
18 نفر
اشتراک گذاشته اند
0 نفر
دنبال کننده

مهلت سرمایه گذاری در این پروژه به پایان رسیده است

امتیاز این پروژه

تعداد حامیان 0 نفر

زمان باقیمانده-11 روز باقیمانده

حوزه فعالیتکشاورزی

تاریخ شروع 1398/9/14

محلایران , تهران

وضعیتدر حال بررسی

1398/9/14 کشاورزی سهیلا غفاری

درختان سریع الرشد پالونیا تحت شرایط مناسب در سن پنج تا شش سالگی به سن بهره برداری میرسند . در مقایسه با سایر درختان سریع الرشد مانند صنوبر، پالونیا دارای رشد شدیدتری در چند سال اول زندگی است. طی بررسیهای بعمل آمده چوب پالونیا کیفیت لازم را جهت تولیدات چوبی و خمیر کاغذ داراست . استفاده از این درختان در زراعت چوب، ﻧﻬا لکاری در زمینهای آشاورزی، جنگلهای مخروبه و یا سوخته، در دوره کوتاهی موجب افزایش حجم چوب تولیدی در هکتار شده و کمبود چوب مصرفی صنایع را جبران خواهد نمود.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

گالری تصاویر

https://www.aparat.com/v/9flcb/%D9%BE%D8%A7%D9%84%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%A7_%D8%AF%D8%B1_%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86_%D9%88_%D8%B1%D8%B4%D8%AF_%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8_%D8%A2%D9%86
ایده اصلی

در کشورهای پیشرفته قوانین بسیار سختی را جهت حفظ و نگهداری جنگل وضع نموده اند اما در جهان سوم به دلیل فقدان مقررات و قوانین کافی و همچنین ارتزاق حاشیه نشین های جنگل ها و ناتوانی دولت ها در فراهم نمودن شغل برای این گروه از مردم، صدمات جبران ناپذیری به جنگل وارد شده است. ایران با جمعیت 80 میلیون نفری، در تمامی بخشهای زندگی نیاز به فرآورده های چوبی دارد و مسلم است که با اندک سطحی که از منابع جنگلی داریم نمی توانیم تقاضای چوب کشور را تامین کنیم. درخت پائولونیا با ویژگی منحصر به فرد خود می تواند بخش بزرگی از نیاز چوبی کشور را تامین نماید و همچنین در فضای سبز می تواند اکسیژن بسیار زیادی را به محیط تزریق نماید و در کنار آن، از زیبائی های گلهای آن بهره مند شویم.

اندازه بازار

نیاز سالانه چوب کشور 12 میلیون متر مکعب است. برای کمک به پایداری جنگل ۷۶ درصد از نیازهای چوبی کشور از این حوزه تامین می شود.

اندازه هدف

بازار هدف این محصول کارخانه های فرآوری چوب می باشد و هدف پرورش 1600 وصله درخت در 5 سال می باشد.

روش درآمد زایی

روش درآمدزائی در این طرح از فروش چوب الوار می باشد.

هزینه ها

هزینه های پرورش درخت پالونیا شامل آیتمهای زیر می باشد: تهیه زمین، آبیاری سالانه، نگهداری سالانه(نیروی انسانی)، نهال‌ درخت، حمل نهال ها، هزینه های آماده سازی زمین، هزینه کاشتن نهال، کشیدن نوار آبیاری و خریدن لوازم آبیاری، خرید وسایل مورد نیاز باغبانی و نگهبانی و خرید کود

اطلاع رسانی

از طریق وبسایت www.ronakinvest.com صورت می گیرد.

مزیت رقابتی

دسترسی به نیروی انسانی و زمین با شرایط آب و هوایی مناسب جهت پرورش موضوع طرح. امکان اشتغال برای تعداد زیادی از افراد روستایی با هزینه کم و درآمد مناسب.

نام شرکت : مؤسسه رویش کوثر

نوع شرکت : موسسه

تاریخ ثبت : 1382/09/03

محل : ایران , تهران

آدرس :ایران , جشنواره، کوچه هلیسایی، کوچه قاسمی، پلاک 12

کد پستی : 1654996812

اطلاعات مالی

مبلغ نیاز به سرمایه : 12532800 تومان

میانگین هزینه ها در ماه : 0 تومان

پیش بینی هزینه ها در یک سال آینده : 0 تومان

میانگین درآمد در ماه : 0 تومان

پیش بینی درآمدها در یک سال آینده : 0 تومان

شاخص های کلیدی عملکرد

تعداد کاربران/مشتریان : 0

تعداد پرسنل شرکت : 0

کل مبلغ فروش : 1300000000 تومان

نرخ بازگشت سرمایه : 77 درصد